(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Culoare | Negru |
| Putere | 1800 W |
| Numarul de programe | 11 |
| Caracteristici de securitate | Impotriva alunecarii, Protecție împotriva supraîncălzirii, Oprirea automată, Întrerupeți programul |
| Utilizare | Intern |
| Caracteristici speciale | Termostat |
| Tip de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Spectrul temperaturii de tur | 30-180 °C |
| Tipul de prajire | Aer cald |
| Capacitatea alimentara | 1.800 Kg |
| Inaltime | 37.1 cm |
| Latime | 32.9 cm |
| Lungime | 35.2 cm |
| Garantie | 24 luni |