- -86,92 €
- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Materialul corpului | Plastic |
| Culoare | Inox, Negru |
| Putere | 2470 W |
| Numarul de programe | 7 |
| Caracteristici de securitate | Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Utilizare | Intern |
| Tip de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Numarul de cosuri | 1 |
| Tipul de prajire | Aer cald |
| Capacitatea alimentara | 0 Kg |
| Inaltime | 32.7 cm |
| Latime | 49.6 cm |
| Lungime | 31.6 cm |
| Lungimea cablului | 0.8 m |
| Greutate | 9.4 Kg |
| Garantie | 24 luni |