- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Materialul corpului | Plastic |
| Culoare | Negru |
| Putere | 1700 W |
| Numarul de programe | 11 |
| Caracteristici de securitate | Impotriva alunecarii, Oprirea automată, Indicator strălucitor |
| Utilizare | Intern |
| Caracteristici speciale | Fereastră de observare, Mânere rece, Conservarea căldurii, Temporizator |
| Tip de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Numarul de cosuri | 1 |
| Tipul de prajire | Aer cald |
| Capacitate de unsoare | 6.2 l |
| Capacitatea alimentara | 0 Kg |
| Inaltime | 32.1 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 37.2 cm |
| Greutate | 8 |
| Garantie | 24 luni |