
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Culoare | Inox, Gri |
| Putere | 2470 W |
| Numarul de programe | 6 |
| Caracteristici de securitate | Indicator strălucitor, Impotriva alunecarii, Oprirea automată, Întrerupeți programul |
| Utilizare | Intern |
| Tip de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Numarul de cosuri | 2 |
| Spectrul temperaturii de tur | 40-240 °C |
| Tipul de prajire | Aer cald |
| Capacitate de unsoare | 7.6 l |
| Capacitatea alimentara | 1.500 Kg |
| Inaltime | 31 cm |
| Latime | 37 cm |
| Lungime | 37 cm |
| Garantie | 24 luni |