- -15,34 €

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Вентилаторни печки - духалки |
|
| Culoare | Rosu |
| Inaltime | 17 cm |
| Latime | 18 cm |
| Lungime | 18 cm |
| Greutate | 1.7 Kg |
| Functii | Buton On/Off, Protecția împotriva supraîncălzirii, Aer rece, Termostat, Mâner de transport |
| Trepte putere | 3 |
| Tensiune alimentare | 220 V, 240 V |
| Putere maxima | 3000 W |
| Destinat pentru | Interior |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 25 m² |
| Garanție | 24 luni |