- -4,65 €
- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Вентилаторни печки - духалки |
|
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 27 cm |
| Latime | 19.2 cm |
| Lungime | 13.7 cm |
| Greutate | 1.3 Kg |
| Functii | Mâner, Lampa indicatoare, Tehnologia ceramică, Ventilație de vară, Termostat de cameră reglabil, Funcția anti-îngheț |
| Design | Compact |
| Trepte putere | 2 |
| Tensiune alimentare | 220 V, 240 V |
| Putere maxima | 1800 W |
| Destinat pentru | Interior |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 55 м² |
| Garanție | 24 месеца |