- -11,54 €

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Вентилаторни печки - духалки |
|
| Culoare | Verde |
| Inaltime | 12.5 cm |
| Latime | 27 cm |
| Lungime | 26 cm |
| Greutate | 1.16 Kg |
| Functii | Protecția împotriva supraîncălzirii |
| Design | Compact |
| Trepte putere | 2 |
| Putere maxima | 2000 W |
| Destinat pentru | Interior |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 20 m² |
| Garanție | 24 месеца |