- -14,74 €
- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Вентилаторни печки - духалки |
|
| Culoare | Alb negru |
| Inaltime | 66 cm |
| Latime | 22 cm |
| Lungime | 22 cm |
| Functii | Mod ECO, LED, Telecomandă, Protecția împotriva supraîncălzirii, Protecția în cădere, Încălzitor ceramic, Нагревателен елемент PTC, Oscilaţie |
| Design | Turn |
| Trepte putere | 2 |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Putere maxima | 2000 W |
| Destinat pentru | Interior |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 20 m² |
| Garanție | 24 luni |