- -145,00 €
- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip produs | Standard |
| Zona de acoperire recomandată | 40 m² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 18000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 31 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -20 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 30 |
| Numărul de viteze ale ventilatorului | 7 |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Diagnostic propriu, Таймер 24 ч, Functia Sleep, Functie I Feel, Modul ecologic |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tensiunea de alimentare | 220 V, 240 V |
| Capacitate nominală de răcire | 5100 W |
| Capacitatea nominală de încălzire | 5100 W |
| Consum nominal (răcire) | 5100 W |
| Consum nominal (încălzire) | 5000 W |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+++ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 6.1 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4 |
| Coeficient de răcire EER | 3.23 |
| Coeficient de încălzire COP | 3.71 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Eliminarea umezelii (l/h) | 1.5 |
| Nivel de zgomot | 43 dB |
| Greutate Dispozitiv intern | 10 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Greutate Dispozitiv extern | 35 Kg |
| Garanție | 36 luni |