- -85,90 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip produs | Mobil |
| Capacitate de incalzire | 12000 BTU |
| Zona de acoperire recomandată | 18 м² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Sub |
| BTU | 12000 BTU |
| Capacitate de racire | 12000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | 18 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 32 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | 7 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 25 |
| Kit de montare inclus | Da |
| Caracteristici speciale | Temporizator, Режим Sleep, Дистанционното управление |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire |
| Tehnologia Wi-Fi | Nu |
| Tensiunea de alimentare | 220 V, 240 V |
| Consum nominal (răcire) | 1.28 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 1.35 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A |
| Eficienta energetica in incalzire | A |
| Nivel de zgomot | 65 dB |
| Garanție | 24 luni |