- -190,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tipul filtrului | Auto-curățare |
| Tip compresor | Inverter |
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda |
| Tip produs | Standard |
| Capacitate de incalzire | 12000 BTU |
| Zona de acoperire recomandată | 35 m² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 12000 BTU |
| Capacitate de racire | 12000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | 15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 53 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -25 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 30 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Mod automat, Ventilator, Wi-FI, I Feel, Modul de noapte, Dezumidificare |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire, Ventilare, Dezumidificare |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Eficiență energetică în răcire | A+++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A++ |
| Nivel de zgomot | 52 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 20.1 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 77.7 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 27.8 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 9.2 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 55 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 32.2 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 78.3 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 54.5 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 24 Kg |
| Garanție | 36 месеца |