(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip produs | Standard |
| Zona de acoperire recomandată | 30 m² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 12000 BTU |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Eficiență energetică în răcire | A+++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A++ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 8.5 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4.6 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Eliminarea umezelii (l/h) | 1.7 |
| Flux de aer | 650 m³/h |
| Lungime Dispozitiv intern | 19.8 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 82.2 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 29.5 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 8 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Lungimea dispozitivului extern | 28 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 70.5 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 53 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 24.5 Kg |
| Garanție | 36 месеца |