- -640,00 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip produs | Standard |
| Zona de acoperire recomandată | 22 m² |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 9000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -10 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 43 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -20 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 18 |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Tehnologia Wi-Fi | Nu |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Eficiență energetică în răcire | A+++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+++ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 9.54 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 5.9 |
| Coeficient de răcire EER | 6.1 |
| Coeficient de încălzire COP | 5.8 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 39 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 37.2 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 79.8 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 29.5 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 15 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 46 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 30 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 79.5 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 69.3 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 50 Kg |
| Garanție | 36 luni |