- -112,00 €
Caracteristici cheie
- Modul Wi-Fi inclus: da(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip produs | Конзола |
| Zona de acoperire recomandată | 17 м² |
| Locul de montare | Sub |
| BTU | 9000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | 18 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 43 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -20 |
| Invertor | Nu |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+ |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4 |
| Coeficient de încălzire COP | 3.82 |
| Nivel de zgomot | 48 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 21.5 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 60 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 70 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 15 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 61 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 32 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 54 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 77.6 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 31 Kg |
| Garanție | 24 luni |