- -118,00 €
Aparatul de aer condiționat de podea cu invertor Gree GEH12AAXD-K6DNA1A are o clasă energetică A++ pentru răcire și A+ pentru încălzire, fiind potrivit pentru camere de până la 23 de metri pătrați. Fluxul de aer controlat vă va menține confortul în toate anotimpurile, iar ionizatorul încorporat va purifica și împrospăta aerul din cameră. Toate aparatele de aer condiționat de podea Gree GEH au o garanție de 24 de luni.
Caracteristici cheie
- Modul Wi-Fi inclus: da
- Putere de răcire (Min./Nom./Max): 0,6 / 3,5 / 3,95 kW
- Putere de încălzire (Min./Min./Max): 0,6 / 3,65 / 4,7 kW
- Puterea absorbită de răcire (Min./Nom./Max): 0,22 / 1,1 / 1,4 kW
- Consum de putere de încălzire (Min./Nom./Max): 0,22 / 1,1 / 1,58 kW
- Putere (BTU): 12 000
- EER (rata de eficiență a refrigerării): 3.18
- SEER (rata de eficiență energetică sezonieră): 6.1
- COP (coeficient de performanță): 3,32
- SCOP (coeficient de performanță sezonieră): 4
- Clasa energetică de răcire/încălzire (zonă moderată): A++/A+
- Temperatura de funcționare pentru răcire: 18 ~ 43 °C
- Temperatura de funcționare pentru încălzire: -20 ~ 24 °C
- Potrivit pentru camere de până la: 23 m²
- Garanție: 24 de luni
- Agent frigorific: R32
- Sursă de alimentare (fază/frecvență/tensiune): 1~/50/220-240
Unitate interioară
- Dimensiuni: 700 x 600 x 215 H x L x P (mm)
- Greutate: 15 kg
- Nivel de zgomot la răcire (scăzut/mediu/ridicat): 40 / 37 / 32 / 26 dB
- Nivel de zgomot la încălzire (scăzut/mediu/ridicat): 50 / 47 / 42 / 36 dB
Unitate exterioară
- Dimensiuni: 848 x 540 x 320 H x L x P (mm)
- Greutate: 33 kg
- Conexiuni țevi - fază lichidă/gaz: 6,35 / 9,52 mm (1/4" / 3/8")
- Nivel de zgomot la răcire (scăzut/mediu/ridicat): 54 / - / - / - dB
- Nivel de zgomot la încălzire (scăzut/mediu/ridicat): 63 / - / - / - dB
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip produs | Конзола |
| Zona de acoperire recomandată | 23 м² |
| Locul de montare | Sub |
| BTU | 12000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | 18 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 43 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -20 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 24 |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 6.1 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4 |
| Coeficient de răcire EER | 3.18 |
| Coeficient de încălzire COP | 3.32 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 50 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 21.5 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 60 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 70 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 15 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 63 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 32 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 54 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 84.8 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 33 Kg |
| Garanție | 24 luni |