- -443,00 €

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip produs | Standard |
| Zona de acoperire recomandată | 25 m² |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 12000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -10 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 46 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -15 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 18 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Eficiență energetică în răcire | A+++, B |
| Eficienta energetica in incalzire | A+++ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 8.73 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 5.15 |
| Coeficient de răcire EER | 4.37 |
| Coeficient de încălzire COP | 4.04 |
| Culoarea caroseriei de interior | Argint |
| Nivel de zgomot | 41 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 18.9 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 79.8 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 29.5 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 12 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 49 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 28.5 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 76.5 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 55 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 32 Kg |
| Garanție | 36 luni |