- -158,00 €
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda |
| Tip produs | Standard |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 7000 BTU |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 52 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -20 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 24 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire, Ventilare |
| Tehnologia Wi-Fi | Nu |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Eficiență energetică în răcire | A+++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+++ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 10 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 8.8 |
| Coeficient de răcire EER | 6.45 |
| Coeficient de încălzire COP | 5.74 |
| Eliminarea umezelii (l/h) | 0.25 |
| Nivel de zgomot | 38 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 22 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 92 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 30.5 cm |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 45 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 29 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 80 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 64 cm |
| Garanție | 36 luni |