- -267,00 €
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda |
| Tip produs | Standard |
| Zona de acoperire recomandată | 42 м² |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 18000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -10 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 46 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -15 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 24 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire, Ventilare |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 7.2 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4.5 |
| Culoarea caroseriei de interior | Negru |
| Nivel de zgomot | 43 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 19.5 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 89.5 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 29.9 cm |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 52 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 33 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 84 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 88 cm |
| Garanție | 36 luni |