- -92,00 €
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip compresor | Inverter |
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda |
| Tip produs | Standard |
| Capacitate de incalzire | 18000 BTU |
| Zona de acoperire recomandată | 32 м² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 18000 BTU |
| Capacitate de racire | 18000 BTU |
| Numărul de viteze ale ventilatorului | 4 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Wi-FI |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Capacitate nominală de răcire | 5.3 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 5.65 kW |
| Consum nominal (răcire) | 1.8 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 1.9 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 6.4 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4 |
| Coeficient de răcire EER | 3.39 |
| Coeficient de încălzire COP | 3.88 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 43 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 22.1 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 98.2 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 31.1 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 13.5 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Lungimea dispozitivului extern | 33 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 73.2 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 55 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 26.5 Kg |
| Garanție | 24 месеца |