- -221,00 €
Caracteristici principale
- Modul Wi-Fi inclus: daPersonalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Caracteristici principale
- Modul Wi-Fi inclus: da
- Putere de răcire (Min./Nom./Max): 0,8 / 3,5 / 4,0 kW
- Putere de încălzire (Min./Min./Max): 0,9 / 4,0 / 6,6 kW
- Puterea absorbită de răcire (Min./Nom./Max): - / 0,91 / - kW
- Consumul de energie pentru încălzire (Min./Nom./Max): - / 1.02 / - kW
- Putere (BTU): 12 000
- SEER (coeficient de eficiență sezonieră a răcirii): 8.6
- SCOP (coeficient de performanță sezonieră): 4,6
- Consumul anual de energie electrică (răcire/încălzire): 142 / 1020 kWh
- Clasa energetică răcire / încălzire (zonă temperată): A+++ / A++
- Temperatura de funcționare pentru răcire: -10 ~ 46 °C
- Temperatura de funcționare pentru încălzire: -25 ~ 24 °C
- Potrivit pentru camere de până la: 25 m²
- Agent frigorific: R-32
- Sursă de alimentare (fază/frecvență/tensiune): 1~/50/220-240
Unitate interioară
- Dimensiuni: 280 x 838 x 229 H x L x P (mm)
- Greutate: 10 kg
- Nivel de zgomot la răcire (ridicat/mediu/scăzut): 47/42/36/19 dB
- Nivel de zgomot la încălzire (ridicat/mediu/scăzut): 52 / 49 / 42 / 19 dB
Unitate exterioară
- Dimensiuni: 714 x 800 x 285 H x L x P (mm)
- Greutate: 40 kg
- Conexiuni țevi - fază lichidă/gaz: 6,35 / 9,52 mm (1/4" / 3/8")
- Nivel de zgomot la răcire (ridicat/mediu/scăzut): 49 / - / - / - dB
- Nivel de zgomot la încălzire (ridicat/mediu/scăzut): 52 / - / - / - dB
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda |
| Tip produs | Standard |
| Zona de acoperire recomandată | 25 m² |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 12000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -10 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 46 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -25 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 24 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire, Ventilare |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Eficiență energetică în răcire | A+++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A++ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 8.6 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4.6 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 52 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 22.9 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 83.8 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 28 cm |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 52 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 28.5 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 80 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 71.4 cm |
| Garanție | 36 luni |