- -163,00 €
Caracteristici principale
- Putere de răcire (Min./Nom./Max): 1,4 / 4,2 / 4,7 kWPersonalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Caracteristici principale
- Putere de răcire (Min./Nom./Max): 1,4 / 4,2 / 4,7 kW
- Putere de încălzire (Min./Nom./Max): 1,3 / 5,0 / 6,0 kW
- Putere absorbită de răcire (Min./Nom./Max): 0,34 / 1,27 / 1,6 kW
- Consum de putere de încălzire (Min./Nom./Max): 0,24 / 1,34 / 1,7 kW
- Putere (BTU): 16 000
- EER (rata de eficiență a refrigerării): 3.31
- SEER (rata de eficiență energetică sezonieră): 7
- COP (coeficient de performanță): 3,73
- SCOP (coeficient de performanță sezonieră): 4,6
- Consum anual de energie electrică (răcire / încălzire): 210 / 1095 kWh
- Clasa energetică răcire / încălzire (zona temperată): A++ / A++
- Temperatura de funcționare pentru răcire: -15 ~ 46 °C
- Temperatura de funcționare pentru încălzire: -15 ~ 24 °C
- Potrivit pentru camere de până la: 31 m²
- Agent frigorific: R-32
- Sursă de alimentare (fază/frecvență/tensiune): 1~/50/220-240
Unitate interioară
- Dimensiuni: 293 x 798 x 230 H x L x P (mm)
- Greutate: 9 kg
- Nivel de zgomot la răcire (ridicat/mediu/scăzut): 43 / - / 21 / - dB
- Nivel de zgomot la încălzire (ridicat/mediu/scăzut): 43 / - / 22 / - dB
Unitate exterioară
- Dimensiuni: 550 x 780 x 290 H x L x P (mm)
- Greutate: 30 kg
- Conexiuni țevi - fază lichid/gaz: 6,35 / 12,7 mm (1/4" / 1/2")
- Nivel de zgomot la răcire (ridicat/mediu/scăzut): 50 / - / - / - dB
- Nivel de zgomot la încălzire (ridicat/mediu/scăzut): 51 / - / - / - dB
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Telecomanda, 1 x Вътрешен AC уред |
| Tip produs | Standard |
| Zona de acoperire recomandată | 31 м² |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 16000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 46 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -15 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 24 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire, Ventilare |
| Tehnologia Wi-Fi | Nu |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A++ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 7 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4.6 |
| Coeficient de răcire EER | 3.31 |
| Coeficient de încălzire COP | 3.73 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 43 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 23 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 79.8 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 29.3 cm |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 43 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 29 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 78 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 55 cm |
| Garanție | 36 luni |