- -103,00 €
Caracteristici principale
- Modul Wi-Fi inclus: daPersonalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Caracteristici principale
- Modul Wi-Fi inclus: da
- Putere de răcire (Min./Nom./Max): 0,8 / 2,5 / 3,2 kW
- Putere de încălzire (Min./Min./Max): 1,0 / 3,0 / 4,8 kW
- Puterea absorbită de răcire (Min./Nom./Max): - / 0,58 / - kW
- Consumul de energie pentru încălzire (Min./Nom./Max): - / 0,66 / - kW
- Putere (BTU): 9 000
- EER (rata de eficiență a refrigerării): 4.31
- SEER (rata de eficiență energetică sezonieră): 6,9
- COP (coeficient de performanță): 4.55
- SCOP (coeficient de performanță sezonieră): 4,7
- Clasa energetică de răcire/încălzire (zona temperată): A++/A++
- Temperatura de funcționare pentru răcire: -15 ~ 46 °C
- Temperatura de funcționare pentru încălzire: -15 ~ 24 °C
- Potrivit pentru camere de până la: 20 m²
- Agent frigorific: R-32
- Sursă de alimentare (fază/frecvență/tensiune): 1~/50/220-240
Unitate interioară
- Dimensiuni: 294 x 798 x 210 H x L x P (mm)
- Greutate: 9 kg
- Nivel de zgomot la răcire (ridicat/mediu/scăzut): 41 / 36 / 26 / 22 dB
- Nivel de zgomot la încălzire (ridicat/mediu/scăzut): 41 / 36 / 29 / 22 dB
Unitate exterioară
- Dimensiuni: 540 x 645 x 275 H x L x P (mm)
- Greutate: 24 kg
- Conexiuni țevi - fază lichid/gaz: 6,35 / 9,52 mm (1/4" / 3/8")
- Nivel de zgomot la răcire (ridicat/mediu/scăzut): - / 47 / - / - dB
- Nivel de zgomot la încălzire (ridicat/mediu/scăzut): - / 46 / - / - dB
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip compresor | Inverter |
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda |
| Tip produs | Standard |
| Capacitate de incalzire | 9000 BTU |
| Zona de acoperire recomandată | 20 m² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 9000 BTU |
| Capacitate de racire | 9000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 46 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -15 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 24 |
| Numărul de viteze ale ventilatorului | 4 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Wi-FI |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Capacitate nominală de răcire | 3.2 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 4.8 kW |
| Consum nominal (răcire) | 0.58 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 0.66 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A++ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 6.9 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4.7 |
| Coeficient de răcire EER | 4.31 |
| Coeficient de încălzire COP | 4.55 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 41 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 21 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 79.8 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 29.4 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 9 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 47 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 27.5 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 64.5 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 54 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 24 Kg |
| Garanție | 36 luni |