- -163,00 €
Caracteristici principale
- Modul Wi-Fi inclus: daPersonalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Caracteristici principale
- Modul Wi-Fi inclus: da
- Putere de răcire (Min./Nom./Max): 1,3 / 5,0 / 5,3 kW
- Putere de încălzire (Min./Nom./Max): 1,3 / 5,8 / 6,3 kW
- Puterea absorbită de răcire (Min./Nom./Max): - / 1,59 / - kW
- Consumul de energie pentru încălzire (Min./Nom./Max): - / 1.62 / - kW
- Putere (BTU): 18 000
- EER (rata de eficiență a refrigerării): 3.14
- SEER (rata de eficiență energetică sezonieră): 6,5
- COP (coeficient de performanță): 3.58
- SCOP (coeficient de performanță sezonieră): 4,3
- Clasa energetică de răcire/încălzire (zona temperată): A++/A+
- Temperatura de funcționare pentru răcire: -15 ~ 46 °C
- Temperatura de funcționare pentru încălzire: -15 ~ 24 °C
- Potrivit pentru camere de până la: 36 m²
- Agent frigorific: R-32
- Sursă de alimentare (fază/frecvență/tensiune): 1~/50/220-240
Unitate interioară
- Dimensiuni: 294 x 798 x 210 H x L x P (mm)
- Greutate: 9,5 kg
- Nivel de zgomot la răcire (ridicat/mediu/scăzut): 47 / 40 / 32 / 25 dB
- Nivel de zgomot la încălzire (ridicat/mediu/scăzut): 47 / 40 / 33 / 25 dB
Unitate exterioară
- Dimensiuni: 595 x 780 x 290 H x L x P (mm)
- Greutate: 33 kg
- Conexiuni țevi - faza lichid/gaz: 6,35 / 12,7 mm (1/4" / 1/2")
- Nivel de zgomot la răcire (ridicat/mediu/scăzut): - / 52 / - / - dB
- Nivel de zgomot la încălzire (ridicat/mediu/scăzut): - / 53 / - / - dB
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip compresor | Inverter |
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda |
| Tip produs | Standard |
| Capacitate de incalzire | 18000 BTU |
| Zona de acoperire recomandată | 36 m² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 18000 BTU |
| Capacitate de racire | 18000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 46 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -15 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 24 |
| Numărul de viteze ale ventilatorului | 4 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Wi-FI |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Capacitate nominală de răcire | 5.3 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 6.3 kW |
| Consum nominal (răcire) | 1.59 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 1.62 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 6.5 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4.3 |
| Coeficient de răcire EER | 3.14 |
| Coeficient de încălzire COP | 3.58 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 47 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 21 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 79.8 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 29.4 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 9.5 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 53 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 29 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 78 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 59.5 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 33 Kg |
| Garanție | 36 luni |