- -215,00 €
Caracteristici principale
- Modul Wi-Fi inclus: daPersonalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Caracteristici principale
- Modul Wi-Fi inclus: da
- Putere de răcire (Min./Nom./Max): 1,2 / 6,3 / 7,1 kW
- Putere de încălzire (Min./Nom./Max): 1.0 / 7.1 / 8.5 kW
- Putere absorbită de răcire (Min./Nom./Max): - / 1,84 / - kW
- Consumul de putere de încălzire (Min./Nom./Max): - / 2.01 / - kW
- Putere (BTU): 22 000
- EER (rata de eficiență a refrigerării): 3.42
- SEER (rata de eficiență energetică sezonieră): 7,5
- COP (coeficient de performanță): 3.53
- SCOP (coeficient de performanță sezonieră): 4,6
- Clasa energetică de răcire/încălzire (zonă moderată): A++/A++
- Temperatura de funcționare pentru răcire: -15 ~ 46 °C
- Temperatura de funcționare pentru încălzire: -15 ~ 24 °C
- Potrivit pentru camere de până la: 45 m²
- Agent frigorific: R-32
- Sursă de alimentare (fază/frecvență/tensiune): 1~/50/220-240
Unitate interioară
- Dimensiuni: 294 x 998 x 230 H x L x P (mm)
- Greutate: 12 kg
- Nivel de zgomot la răcire (ridicat/mediu/scăzut): 46/43/38/30 dB
- Nivel de zgomot la încălzire (ridicat/mediu/scăzut): 47 / 43 / 39 / 32 dB
Unitate exterioară
- Dimensiuni: 640 x 800 x 290 H x L x P (mm)
- Greutate: 42,5 kg
- Conexiuni țevi - faza lichid/gaz: 6,35 / 12,7 mm (1/4" / 1/2")
- Nivel de zgomot la răcire (ridicat/mediu/scăzut): - / 52 / - / - dB
- Nivel de zgomot la încălzire (ridicat/mediu/scăzut): - / 54 / - / - dB
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip compresor | Inverter |
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda |
| Tip produs | Standard |
| Capacitate de incalzire | 22000 BTU |
| Zona de acoperire recomandată | 45 m² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 22000 BTU |
| Capacitate de racire | 22000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 46 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -15 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 24 |
| Numărul de viteze ale ventilatorului | 4 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Wi-FI |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Capacitate nominală de răcire | 7.1 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 8.5 kW |
| Consum nominal (răcire) | 1.84 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 2.01 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A++ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 7.5 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4.6 |
| Coeficient de răcire EER | 3.42 |
| Coeficient de încălzire COP | 3.53 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 47 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 23 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 99.8 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 29.4 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 12 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 54 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 29 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 80 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 64 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 43.2 Kg |
| Garanție | 36 luni |