- -30,68 €
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tipul filtrului | Ioni de argint |
| Tip compresor | Inverter |
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda |
| Tip produs | Standard |
| Capacitate de incalzire | 12000 BTU |
| Zona de acoperire recomandată | 24 m² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 12000 BTU |
| Capacitate de racire | 12000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | 16 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 49 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -15 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 30 |
| Numărul de viteze ale ventilatorului | 4 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Ioni de argint |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire |
| Tehnologia Wi-Fi | Nu |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Capacitate nominală de răcire | 4.1 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 4.2 kW |
| Consum nominal (răcire) | 1.6 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 1.6 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 6.19 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4.1 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Lungime Dispozitiv intern | 20.1 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 79.2 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 29.2 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 8.5 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Lungimea dispozitivului extern | 27.9 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 70.5 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 53 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 22.5 Kg |
| Garanție | 36 luni |