- -379,00 €
- Stoc epuizat
Caracteristici principale
- Modul Wi-Fi inclus: daPersonalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Caracteristici principale
- Modul Wi-Fi inclus: da
- Putere de răcire (Min./Nom./Max): 1,3 / 2,0 / 2,6 kW
- Putere de încălzire (Min./Nom./Max): 1,3 / 2,5 / 3,5 kW
- Puterea absorbită de răcire (Min./Nom./Max): - / 0,43 / - kW
- Consumul de energie pentru încălzire (Min./Nom./Max): - / 0,5 / - kW
- Putere (BTU): 7 000
- EER (rata de eficiență a refrigerării): 4.7
- SEER (rata de eficiență energetică sezonieră): 8,75
- COP (coeficient de performanță): 5
- SCOP (coeficient de performanță sezonieră): 5,15
- Consum anual de energie electrică (răcire/încălzire): 80 / 652 kWh
- Clasa energetică răcire / încălzire (zonă temperată): A+++ / A+++
- Temperatura de funcționare pentru răcire: -10 ~ 50 °C
- Temperatură de funcționare încălzire: -20 ~ 24 °C
- Potrivit pentru camere de până la: 15 m²
- Agent frigorific: R-32
- Sursă de alimentare (fază/frecvență/tensiune): 1~/50/220-240
Unitate interioară
- Dimensiuni: 305 x 900 x 212 H x L x P (mm)
- Greutate: 12 kg
- Nivel de zgomot la răcire (ridicat/mediu/scăzut): 39 / 32 / 25 / 19 dB
- Nivel de zgomot la încălzire (ridicat/mediu/scăzut): 39 / 32 / 25 / 19 dB
Unitate exterioară
- Dimensiuni: 552 x 840 x 350 H x L x P (mm)
- Greutate: 33 kg
- Conexiuni țevi - fază lichid/gaz: 6,35 / 9,52 mm (1/4" / 3/8")
- Nivel de zgomot la răcire (ridicat/mediu/scăzut): 46 / - / - / - dB
- Nivel de zgomot la încălzire (ridicat/mediu/scăzut): 47 / - / - / - dB
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip compresor | Inverter |
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda |
| Tip produs | Standard |
| Capacitate de incalzire | 7000 BTU |
| Zona de acoperire recomandată | 15 m² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 7000 BTU |
| Capacitate de racire | 7000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -10 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 50 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -20 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 24 |
| Numărul de viteze ale ventilatorului | 4 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Wi-FI |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Capacitate nominală de răcire | 2.6 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 3.5 kW |
| Consum nominal (răcire) | 0.43 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 0.5 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A+++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+++ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 8.75 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 5.15 |
| Coeficient de răcire EER | 4.7 |
| Coeficient de încălzire COP | 5 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 39 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 21.2 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 90 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 30.5 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 12 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 47 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 35 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 84 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 55.2 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 33 Kg |
| Garanție | 36 месеца |