- -307,00 €
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip compresor | Inverter |
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda |
| Tip produs | Standard |
| Capacitate de incalzire | 12000 BTU |
| Zona de acoperire recomandată | 25 m² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 12000 BTU |
| Capacitate de racire | 12000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -10 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 50 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -21 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 18 |
| Numărul de viteze ale ventilatorului | 4 |
| Invertor | Nu |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Wi-FI |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Capacitate nominală de răcire | 4.4 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 5.5 kW |
| Consum nominal (răcire) | 0.76 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 0.88 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A+++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+++ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 9.25 kW |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 5.2 |
| Coeficient de răcire EER | 4.63 |
| Coeficient de încălzire COP | 4.55 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 45 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 25.2 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 80.4 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 29.8 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 11.5 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 49 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 36.7 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 92.3 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 61 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 36 Kg |
| Garanție | 36 месеца |