- -148,00 €
- Stoc epuizat
Caracteristici principale
- Modul Wi-Fi inclus: daPersonalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Caracteristici principale
- Modul Wi-Fi inclus: da
- Putere de răcire (Min./Nom./Max): 0,9 / 2,5 / 3,1 kW
- Putere de încălzire (Min./Min./Max): 0,9 / 3,4 / 4,4 kW
- Puterea absorbită de răcire (Min./Nom./Max): 0,25 / 0,7 / 1,29 kW
- Consumul de energie pentru încălzire (Min./Nom./Max): 0,25 / 0,85 / 1,25 kW
- Putere (BTU): 9 000
- EER (rata de eficiență a refrigerării): 3,57
- SEER (rata de eficiență energetică sezonieră): 7,5
- COP (coeficient de performanță): 4
- SCOP (coeficient de performanță sezonieră): 4,6
- Clasa energetică de răcire/încălzire (zonă moderată): A++/A++
- Temperatura de funcționare pentru răcire: -10 ~ 46 °C
- Temperatura de funcționare pentru încălzire: -15 ~ 21 °C
- Potrivit pentru camere de până la: 21 m²
- Garanție: 24 luni
- Agent frigorific: R-32
- Sursă de alimentare (fază/frecvență/tensiune): 1~/50/220-240
Unitate interioară
- Dimensiuni: 280 x 780 x 222 H x L x P (mm)
- Greutate: 7,7 kg
- Nivel de zgomot la răcire (ridicat/mediu/scăzut): 37 / 29 / 24 / 20 dB
- Nivel de zgomot la încălzire (ridicat/mediu/scăzut): 38 / 30 / 24 / 20 dB
Unitate exterioară
- Compresor: rotativ
- Dimensiuni: 530 x 660 x 278 H x L x P (mm)
- Greutate: 23 kg
- Conexiuni țevi - fază lichid/gaz: 6,35 / 9,52 mm (1/4" / 3/8")
- Nivel de zgomot la răcire (ridicat/mediu/scăzut): 45 / - / - / - dB
- Nivel de zgomot la încălzire (ridicat/mediu/scăzut): 45 / - / - / - dB
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip compresor | Inverter, Rotary |
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda |
| Tip produs | Standard |
| Capacitate de incalzire | 9000 BTU |
| Zona de acoperire recomandată | 21 м² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 9000 BTU |
| Capacitate de racire | 9000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -10 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 46 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -15 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 21 |
| Numărul de viteze ale ventilatorului | 4 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Wi-FI |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Capacitate nominală de răcire | 3.1 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 4.4 kW |
| Consum nominal (răcire) | 1.29 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 1.25 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A++ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 7.5 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4.6 |
| Coeficient de răcire EER | 3.57 |
| Coeficient de încălzire COP | 4 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 38 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 22.2 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 78 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 28 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 7.7 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 45 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 27.8 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 66 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 53 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 23 Kg |
| Garanție | 36 месеца |