- -127,82 €
- Stoc epuizat
Caracteristici principale
- Modul Wi-Fi inclus: daPersonalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Caracteristici principale
- Modul Wi-Fi inclus: da
- Putere de răcire (Min./Nom./Max): 1,7 / 4,2 / 5,0 kW
- Putere de încălzire (Min./Nom./Max): 1,7 / 5,4 / 6,0 kW
- Putere absorbită de răcire (Min./Nom./Max): 0,3 / 1,12 / 1,7 kW
- Consum de putere de încălzire (Min./Nom./Max): 0,5 / 1,317 / 2,1 kW
- Putere (BTU): 14 000
- EER (rata de eficiență a refrigerării): 3,75
- SEER (rata de eficiență energetică sezonieră): 7,5
- COP (coeficient de performanță): 4,1
- SCOP (coeficient de performanță sezonieră): 4,6
- Clasa energetică de răcire/încălzire (zona temperată): A++/A++
- Temperatura de funcționare pentru răcire: -10 ~ 46 °C
- Temperatura de funcționare pentru încălzire: -15 ~ 21 °C
- Potrivit pentru camere de până la: 33 m²
- Garanție: 24 de luni
- Agent frigorific: R-32
- Sursă de alimentare (fază/frecvență/tensiune): 1~/50/220-240
Unitate interioară
- Dimensiuni: 280 x 780 x 267 H x L x P (mm)
- Greutate: 8,5 kg
- Nivel de zgomot la răcire (ridicat/mediu/scăzut): 46/39/28/25 dB
- Nivel de zgomot la încălzire (ridicat/mediu/scăzut): 46 / 39 / 31 / 27 dB
Unitate exterioară
- Compresor: Twin Rotary
- Dimensiuni: 600 x 792 x 299 H x L x P (mm)
- Greutate: 39 kg
- Conexiuni țevi - fază lichidă/gaz: 6,35 / 12,7 mm (1/4" / 1/2")
- Nivel de zgomot la răcire (ridicat/mediu/scăzut): 49 / - / - / - dB
- Nivel de zgomot la încălzire (ridicat/mediu/scăzut): 49 / - / - / - dB
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip compresor | Inverter, Двоен ротационен |
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda |
| Tip produs | Standard |
| Capacitate de incalzire | 14000 BTU |
| Zona de acoperire recomandată | 33 m² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 14000 BTU |
| Capacitate de racire | 14000 BTU |
| Numărul de viteze ale ventilatorului | 4 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Wi-FI |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Capacitate nominală de răcire | 5 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 6 kW |
| Consum nominal (răcire) | 1.7 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 2.1 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A++ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 7.5 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4.6 |
| Coeficient de răcire EER | 3.75 |
| Coeficient de încălzire COP | 4.1 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 46 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 26.7 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 78 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 28 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 8.5 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 49 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 29.9 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 79.2 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 60 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 39 Kg |
| Garanție | 36 месеца |