- -142,00 €
Caracteristici principale
- Modul Wi-Fi inclus: daPersonalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Caracteristici principale
- Modul Wi-Fi inclus: da
- Putere de răcire (Min./Nom./Max): 1,8 / 7,1 / 7,8 kW
- Putere de încălzire (Min./Nom./Max): 1,5 / 7,3 / 9,4 kW
- Puterea absorbită de răcire (Min./Nom./Max): - / 2.03 / - kW
- Consumul de energie pentru încălzire (Min./Nom./Max): - / 1.87 / - kW
- Putere (BTU): 24 000
- SEER (coeficient de eficiență sezonieră a răcirii): 7
- SCOP (coeficient de performanță sezonieră): 4,3
- Clasa energetică de răcire/încălzire (temperat): A++/A+
- Temperatura de funcționare pentru răcire: -15 ~ 50 °C
- Temperatura de funcționare pentru încălzire: -25 ~ 30 °C
- Potrivit pentru camere de până la: 47 m²
- Garanție: 24 de luni
- Agent frigorific: R-32
- Sursă de alimentare (fază/frecvență/tensiune): 1~/50/220-240
Unitate interioară
- Dimensiuni: 311 x 993 x 222 H x L x P (mm)
- Greutate: 13 kg
- Nivel de zgomot la răcire (ridicat/mediu/scăzut): 48 / 41 / 36 / 33 dB
- Nivel de zgomot la încălzire (ridicat/mediu/scăzut): 48 / 41 / 36 / 33 dB
Unitate exterioară
- Dimensiuni: 660 x 958 x 402 H x L x P (mm)
- Greutate: 45 kg
- Conexiuni țevi - faza lichid/gaz: 6,35 / 15,9 mm (1/4" / 5/8")
- Nivel de zgomot la răcire (ridicat/mediu/scăzut): - / 59 / - / - dB
- Nivel de zgomot la încălzire (ridicat/mediu/scăzut): - / 59 / - / - dB
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip compresor | Inverter |
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda |
| Tip produs | Standard |
| Capacitate de incalzire | 24000 BTU |
| Zona de acoperire recomandată | 47 м² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 24000 BTU |
| Capacitate de racire | 24000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 50 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -25 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 30 |
| Numărul de viteze ale ventilatorului | 4 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Wi-FI |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Capacitate nominală de răcire | 7.8 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 9.4 kW |
| Consum nominal (răcire) | 2.03 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 1.87 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 7 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4.3 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 48 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 22.2 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 99.3 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 31.1 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 13 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 59 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 40.2 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 95.8 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 66 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 45 Kg |
| Garanție | 24 месеца |