- -86,00 €
Caracteristici principale
- Modul Wi-Fi inclus: daPersonalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Caracteristici principale
- Modul Wi-Fi inclus: da
- Putere de răcire (Min./Nom./Max): 0,85 / 3,5 / 4,5 kW
- Putere de încălzire (Min./Min./Max): 1,0 / 3,81 / 4,9 kW
- Puterea absorbită de răcire (Min./Nom./Max): - / 0,875 / - kW
- Consumul de putere de încălzire (Min./Nom./Max): - / 0,952 / - kW
- Putere (BTU): 12 000
- SEER (coeficient de eficiență sezonieră a răcirii): 8.5
- SCOP (coeficient de performanță sezonieră): 4.6
- Clasa energetică de răcire/încălzire (temperat): A+++ / A++
- Temperatura de funcționare pentru răcire: -15 ~ 50 °C
- Temperatura de funcționare pentru încălzire: -25 ~ 30 °C
- Potrivit pentru camere de până la: 24 m²
- Garanție: 24 luni
- Agent frigorific: R-32
- Sursă de alimentare (fază/frecvență/tensiune): 1~/50/220-240
Unitate interioară
- Dimensiuni: 292 x 907 x 200 H x L x P (mm)
- Greutate: 10,5 kg
- Nivel de zgomot la răcire (ridicat/mediu/scăzut): 38/34/29/25 dB
- Nivel de zgomot la încălzire (ridicat/mediu/scăzut): 38 / 34 / 29 / 25 dB
Unitate exterioară
- Dimensiuni: 555 x 802 x 350 H x L x P (mm)
- Greutate: 30 kg
- Conexiuni țevi - fază lichid/gaz: 6,35 / 9,52 mm (1/4" / 3/8")
- Nivel de zgomot la răcire (ridicat/mediu/scăzut): - / 53 / - / - dB
- Nivel de zgomot la încălzire (ridicat/mediu/scăzut): - / 53 / - / - dB
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip compresor | Inverter |
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda |
| Tip produs | Standard |
| Capacitate de incalzire | 12000 BTU |
| Zona de acoperire recomandată | 24 m² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 12000 BTU |
| Capacitate de racire | 12000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 50 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -25 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 30 |
| Numărul de viteze ale ventilatorului | 4 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Wi-FI |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Capacitate nominală de răcire | 4.5 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 4.9 kW |
| Consum nominal (răcire) | 0.875 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 0.952 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A+++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A++ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 8.5 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4.6 |
| Culoarea caroseriei de interior | Argint |
| Nivel de zgomot | 38 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 20 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 90.7 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 29.2 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 10.5 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 53 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 35 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 80.2 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 55.5 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 30 Kg |
| Garanție | 24 месеца |