- -132,00 €
Caracteristici principale
- Modul Wi-Fi inclus: daPersonalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Caracteristici principale
- Modul Wi-Fi inclus: da
- Putere de răcire (Min./Nom./Max): 1.0 / 5.3 / 6.5 kW
- Putere de încălzire (Min./Nom./Max): 1.1 / 5.6 / 6.8 kW
- Puterea absorbită de răcire (Min./Nom./Max): - / 1.472 / - kW
- Consumul de putere de încălzire (Min./Nom./Max): - / 1.365 / - kW
- Putere (BTU): 18 000
- SEER (coeficient de eficiență sezonieră a răcirii): 8
- SCOP (coeficient de performanță sezonieră): 4,6
- Clasa energetică de răcire/încălzire (zonă moderată): A+++ / A++
- Temperatura de funcționare pentru răcire: -15 ~ 50 °C
- Temperatura de funcționare pentru încălzire: -25 ~ 30 °C
- Potrivit pentru camere de până la: 35 m²
- Garanție: 24 de luni
- Agent frigorific: R-32
- Sursă de alimentare (fază/frecvență/tensiune): 1~/50/220-240
Unitate interioară
- Dimensiuni: 347 x 970 x 257 H x L x P (mm)
- Greutate: 15 kg
- Nivel de zgomot la răcire (ridicat/mediu/scăzut): 43 / 35 / 31 / 28 dB
- Nivel de zgomot la încălzire (ridicat/mediu/scăzut): 43 / 35 / 31 / 28 dB
Unitate exterioară
- Dimensiuni: 555 x 873 x 376 H x L x P (mm)
- Greutate: 37 kg
- Conexiuni țevi - fază lichid/gaz: 6,35 / 12,7 mm (1/4" / 1/2")
- Nivel de zgomot la răcire (ridicat/mediu/scăzut: - / 59 / - / - dB
- Nivel de zgomot la încălzire (ridicat/mediu/scăzut): - / 59 / - / - dB
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip compresor | Inverter |
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda |
| Tip produs | Standard |
| Capacitate de incalzire | 18000 BTU |
| Zona de acoperire recomandată | 35 m² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 18000 BTU |
| Capacitate de racire | 18000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 50 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -25 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 30 |
| Numărul de viteze ale ventilatorului | 4 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Wi-FI |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Capacitate nominală de răcire | 6.5 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 6.8 kW |
| Consum nominal (răcire) | 1.472 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 1.365 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A+++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A++ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 8 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4.6 |
| Culoarea caroseriei de interior | Negru |
| Nivel de zgomot | 43 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 25.7 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 97 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 34.7 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 15 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 59 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 37.6 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 87.3 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 55.5 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 37 Kg |
| Garanție | 24 месеца |