- -172,00 €
Caracteristici principale
- Modul Wi-Fi inclus: daPersonalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Caracteristici principale
- Modul Wi-Fi inclus: da
- Putere de răcire (Min./Nom./Max): 1.0 / 7.1 / 8.9 kW
- Putere de încălzire (Min./Nom./Max): 1,5 / 7,8 / 9,5 kW
- Puterea absorbită de răcire (Min./Nom./Max): - / 1,868 / - kW
- Consumul de putere de încălzire (Min./Nom./Max): - / 1.902 / - kW
- Putere (BTU): 24 000
- SEER (coeficient de eficiență energetică sezonieră): 8.5
- SCOP (coeficient de performanță sezonieră): 4,6
- Clasa energetică de răcire/încălzire (temperat): A+++ / A++
- Temperatura de funcționare pentru răcire: -15 ~ 50 °C
- Temperatura de funcționare pentru încălzire: -25 ~ 30 °C
- Potrivit pentru camere de până la: 48 m²
- Garanție: 24 luni
- Agent frigorific: R-32
- Sursă de alimentare (fază/frecvență/tensiune): 1~/50/220-240
Unitate interioară
- Dimensiuni: 347 x 1110 x 357 H x L x P (mm)
- Greutate: 17,5 kg
- Nivel de zgomot la răcire (ridicat/mediu/scăzut): 47 / 42 / 40 / 37 dB
- Nivel de zgomot la încălzire (ridicat/mediu/scăzut): 47 / 42 / 40 / 37 dB
Unitate exterioară
- Dimensiuni: 660 x 958 x 402 H x L x P (mm)
- Greutate: 42,5 kg
- Conexiuni țevi - fază lichid/gaz: 6,35 / 15,9 mm (1/4" / 5/8")
- Nivel de zgomot la răcire (ridicat/mediu/scăzutt): - / 60 / - / - dB
- Nivel de zgomot la încălzire (ridicat/mediu/scăzutt): - / 60 / - / - dB
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip compresor | Inverter |
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda |
| Tip produs | Standard |
| Capacitate de incalzire | 24000 BTU |
| Zona de acoperire recomandată | 48 m² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 24000 BTU |
| Capacitate de racire | 24000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 50 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -25 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 30 |
| Numărul de viteze ale ventilatorului | 4 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Wi-FI |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Capacitate nominală de răcire | 8.9 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 9.5 kW |
| Consum nominal (răcire) | 1.868 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 1.902 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A+++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A++ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 8.5 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4.6 |
| Culoarea caroseriei de interior | Argint |
| Nivel de zgomot | 47 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 35.7 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 111 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 34.7 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 17.5 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 60 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 40.2 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 95.8 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 66 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 42.5 Kg |
| Garanție | 24 luni |