- -101,00 €
Caracteristici principale
- Modul Wi-Fi inclus: daPersonalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Caracteristici principale
- Modul Wi-Fi inclus: daFisa tehnica
Климатици |
|
| Tipul filtrului | Anti-alergenic |
| Tip compresor | Inverter |
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda |
| Tip produs | Standard |
| Capacitate de incalzire | 7000 BTU |
| Zona de acoperire recomandată | 17 м² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 7000 BTU |
| Capacitate de racire | 7000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 46 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -15 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 24 |
| Numărul de viteze ale ventilatorului | 4 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Wi-FI |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Capacitate nominală de răcire | 2.9 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 4.3 kW |
| Consum nominal (răcire) | 0.44 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 0.59 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A+++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A++ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 8.5 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4.6 |
| Coeficient de răcire EER | 4.55 |
| Coeficient de încălzire COP | 4.58 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb negru |
| Nivel de zgomot | 36 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 23 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 87 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 29 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 9.5 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 45 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 29 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 78 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 54 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 31 Kg |
| Garanție | 36 luni |