- -61,36 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip compresor | Inverter |
| Tip produs | Standard |
| Capacitate de incalzire | 7000 BTU |
| Zona de acoperire recomandată | 15 m² |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 7000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -10 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 48 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -15 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 18 |
| Numărul de viteze ale ventilatorului | 4 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire |
| Tehnologia Wi-Fi | Nu |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Capacitate nominală de răcire | 2.4 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 3.3 kW |
| Consum nominal (răcire) | 0.72 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 0.95 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 6.4 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4.16 |
| Coeficient de răcire EER | 3.33 |
| Coeficient de încălzire COP | 3.75 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 53 dB |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 60 dB |
| Garanție | 36 luni |