- -232,00 €
Caracteristici principale
- Modul Wi-FiPersonalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Caracteristici principale
- Modul Wi-Fi
- Putere de răcire (Min./Nom./Max): 0,9 / 3,5 / 4,2 kW
- Putere de încălzire (Min./Min./Max): 0,7 / 4,0 / 6,3 kW
- Puterea absorbită de răcire (Min./Nom./Max): 0,2 / 0,8 / 1,1 kW
- Consum de putere de încălzire (Min./Nom./Max): 0,18 / 0,8 / 1,6 kW
- Putere (BTU): 13 000
- EER (rata de eficiență a refrigerării): 4.38
- SEER (rata de eficiență energetică sezonieră): 9,7
- COP (coeficient de performanță): 5
- SCOP (coeficient de performanță sezonieră): 5,2
- Consum anual de energie electrică (răcire/încălzire): 126 / 969 kWh
- Clasa energetică răcire / încălzire (zonă temperată): A+++ / A+++
- Temperatura de funcționare pentru răcire: -15 ~ 46 °C
- Temperatura de funcționare pentru încălzire: -20 ~ 24 °C
- Potrivit pentru camere de până la: 25 m²
- Garanție: 60 de luni
- Agent frigorific: R-32
- Sursă de alimentare (fază/frecvență/tensiune): 1~/50/220-240
Unitate interioară
- Dimensiuni: 293 x 940 x 257 H x L x P (mm)
- Greutate: 16 kg
- Nivel de zgomot la răcire (înalt/jos/zgomot): 41 / - / 26 / - dB
- Nivel de zgomot la încălzire (High/Low/Low/Noise): 42 / - / 24 / - dB
Unitate exterioară
- Compresor: Twin Rotary
- Dimensiuni: 630 x 800 x 300 H x L x P (mm)
- Greutate: 38 kg
- Conexiuni țevi - fază lichidă/gaz: 6,35 / 9,52 mm (1/4" / 3/8")
- Nivel de zgomot la răcire (înalt/jos/zgomot): 45 / - / - / - dB
- Nivel de zgomot la încălzire (High/Low/Noise): 46 / - / - / - dB
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip compresor | Inverter, Twin rotary |
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda |
| Tip produs | Standard |
| Capacitate de incalzire | 13000 BTU |
| Zona de acoperire recomandată | 25 m² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 13000 BTU |
| Capacitate de racire | 13000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 46 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -20 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 24 |
| Numărul de viteze ale ventilatorului | 4 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Wi-FI |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Capacitate nominală de răcire | 4.2 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 6.3 kW |
| Consum nominal (răcire) | 1.1 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 1.6 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A+++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+++ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 9.7 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 5.2 |
| Coeficient de răcire EER | 4.38 |
| Coeficient de încălzire COP | 5 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 42 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 25.7 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 94 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 29.3 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 16 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 46 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 30 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 80 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 63 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 38 Kg |
| Garanție | 60 luni |