- -136,00 €
- Stoc epuizat
Caracteristiciprincipale
- Modul Wi-FiPersonalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Caracteristiciprincipale
- Modul Wi-Fi
- Putere de răcire (Min./Nom./Max): 0,9 / 3,5 / 4,0 kW
- Putere de încălzire (Min./Nom./Max): 0,9 / 4,2 / 5,0 kW
- Putere absorbită la răcire (Min./Nom./Max): 0,25 / 0,875 / 1,46 kW
- Consumul de energie pentru încălzire (Min./Nom./Max): 0,25 / 1,0 / 1,7 kW
- Putere (BTU): 12 000
- EER (rata de eficiență a refrigerării): 4
- SEER (rata de eficiență energetică sezonieră): 8,5
- COP (coeficient de performanță): 4,2
- SCOP (coeficient de performanță sezonieră): 4,9
- Clasa energetică de răcire/încălzire (zona temperată): A+++ / A++
- Temperatura de funcționare pentru răcire: -10 ~ 46 °C
- Temperatura de funcționare pentru încălzire: -15 ~ 21 °C
- Potrivit pentru camere de până la: 26 m²
- Garanție: 36 luni
- Agent frigorific: R-32
- Sursă de alimentare (fază/frecvență/tensiune): 1~/50/220-240
Unitate interioară
- Dimensiuni: 280 x 780 x 267 H x L x P (mm)
- Greutate: 8,5 kg
- Nivel de zgomot la răcire (înalt/mediu/scăzut): 43/36/25/25 dB
- Nivel de zgomot la încălzire (înalt/mediu/scăzut): 44 / 36 / 27 / 26 dB
Unitate exterioară
- Compresor: Rotativ
- Dimensiuni: 530 x 750 x 288 H x L x P (mm)
- Greutate: 32,5 kg
- Conexiuni țevi - fază lichidă/gaz: 6,35 / 9,52 mm (1/4" / 3/8")
- Nivel de zgomot la răcire (înalt/mediu/scăzut): 48 / - / - / - dB
- Nivel de zgomot la încălzire (înalt/mediu/scăzut): 48 / - / - / - dB
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip compresor | Inverter, Rotary |
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda |
| Tip produs | Standard |
| Capacitate de incalzire | 12000 BTU |
| Zona de acoperire recomandată | 26 m² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 12000 BTU |
| Capacitate de racire | 12000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -10 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 46 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -15 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 21 |
| Numărul de viteze ale ventilatorului | 4 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Wi-FI |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Capacitate nominală de răcire | 4 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 5 kW |
| Consum nominal (răcire) | 1.46 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 1.7 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A+++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A++ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 8.5 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4.9 |
| Coeficient de răcire EER | 4 |
| Coeficient de încălzire COP | 4.2 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 44 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 26.7 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 78 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 28 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 8.5 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 48 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 28.8 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 75 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 53 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 32.5 Kg |
| Garanție | 36 месеца |