- -518,00 €
Caracteristici principale
- Modul Wi-FiPersonalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Caracteristici principale
- Modul Wi-Fi
- Putere de răcire (Min./Nom./Max): 1.70 / 6.00 / 7.00 kW
- Putere de încălzire (Min./Nom./Max): 1.70 / 7.00 / 8.00 kW
- Putere absorbită la răcire (Min./Nom./Max): - / 1,77 / - kW
- Consumul de putere de încălzire (Min./Nom./Max): - / 1.94 / - kW
- Putere (BTU): 21 000
- EER (rata de eficiență a refrigerării): 3.39
- SEER (rata de eficiență energetică sezonieră): 6,9
- COP (coeficient de performanță): 3.61
- SCOP (coeficient de performanță sezonieră): 4,3
- Consum anual de energie electrică (răcire/încălzire): 304 / 885 kWh
- Clasa energetică răcire / încălzire (zonă temperată): A++ / A+
- Temperatura de funcționare pentru răcire: -10 ~ 50 °C
- Temperatura de funcționare a încălzirii: -20 ~ 25 °C
- Potrivit pentru camere de până la: 43 m²
- Garanție: 36 luni
- Agent frigorific: R-32
- Sursă de alimentare (fază/frecvență/tensiune): 1~/50/220-240
Unitate interioară
- Dimensiuni: 299 x 998 x 292 H x L x P (mm)
- Greutate: 14,5 kg
- Nivel de zgomot la răcire (înalt/mediu/scăzut): 46 / - / 37 / 30 dB
- Nivel de zgomot la încălzire (ridicat / scăzut / scăzut / zgomot): 45 / - / 36 / 33 dB
Unitate exterioară
- Dimensiuni: 734 x 954 x 401 H x L x P (mm)
- Greutate: 49 kg
- Conexiuni țevi - fază lichid/gaz: 6,35 / 12,7 mm (1/4" / 1/2")
- Nivel de zgomot la răcire (High/Low/Noise): - / 48 / - / - dB
- Nivel de zgomot la încălzire (High/Low/Noise): - / 49 / - / - dB
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip compresor | Inverter |
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda |
| Tip produs | Standard |
| Capacitate de incalzire | 21000 BTU |
| Zona de acoperire recomandată | 43 м² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 21000 BTU |
| Capacitate de racire | 21000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -10 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 50 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -20 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 25 |
| Numărul de viteze ale ventilatorului | 4 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Wi-FI |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Capacitate nominală de răcire | 7 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 8 kW |
| Consum nominal (răcire) | 1.77 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 1.94 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 6.9 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4.3 |
| Coeficient de răcire EER | 3.39 |
| Coeficient de încălzire COP | 3.61 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 46 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 29.2 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 99.8 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 29.9 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 14.5 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 49 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 40.1 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 95.4 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 73.4 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 49 Kg |
| Garanție | 36 месеца |