- -122,71 €
- Stoc epuizat
Caracteristici principale
- Modul Wi-FiPersonalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Caracteristici principale
- Modul Wi-Fi
- Putere de răcire (Min./Nom./Max): 0,89 / 2,5 / 4,0 kW
- Putere de încălzire (Min./Nom./Max): 0,65 / 3,2 / 5,5 kW
- Puterea absorbită de răcire (Min./Nom./Max): - / 0,51 / - kW
- Consumul de energie pentru încălzire (Min./Nom./Max): - / 0,64 / - kW
- Putere (BTU): 9 000
- EER (rata de eficiență a refrigerării): 4.9
- SEER (rata de eficiență energetică sezonieră): 9,7
- COP (coeficient de performanță): 5
- SCOP (coeficient de performanță sezonieră): 5,1
- Consum anual de energie electrică (răcire/încălzire): 90 / 769 kWh
- Clasa energetică răcire / încălzire (zonă temperată): A+++ / A+
- Temperatura de funcționare pentru răcire: -15 ~ 48 °C
- Temperatura de funcționare pentru încălzire: -15 ~ 24 °C
- Potrivit pentru camere de până la: 21 m²
- Garanție: 60 de luni
- Agent frigorific: R-32
- Sursă de alimentare (fază/frecvență/tensiune): 1~/50/220-240
Unitate interioară
- Dimensiuni: 307 x 895 x 235 H x L x P (mm)
- Greutate: 12,5 kg
- Nivel de zgomot la răcire (înalt/mediu/scăzut): 40 / 35 / 27 / 19 dB
- Nivel de zgomot la încălzire (înalt/mediu/scăzut): 40 / 35 / 27 / - dB
Unitate exterioară
- Dimensiuni: 545 x 770 x 288 H x L x P (mm)
- Greutate: 29,9 kg
- Conexiuni țevi - faza lichid/gaz: 6,35 / 9,52 mm (1/4" / 3/8")
- Nivel de zgomot la răcire (înalt/jos/zgomot): - / 49 / - / - dB
- Nivel de zgomot la încălzire (High/Low/Low/Noise): - / 51 / - / - dB
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip compresor | Inverter |
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda |
| Tip produs | Standard |
| Capacitate de incalzire | 9000 BTU |
| Zona de acoperire recomandată | 21 м² |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 9000 BTU |
| Capacitate de racire | 9000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 48 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -15 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 24 |
| Numărul de viteze ale ventilatorului | 4 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Wi-FI |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Capacitate nominală de răcire | 4 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 5.5 kW |
| Consum nominal (răcire) | 0.51 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 0.64 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A+++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 9.7 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 5.1 |
| Coeficient de răcire EER | 4.9 |
| Coeficient de încălzire COP | 5 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 40 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 23.5 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 89.5 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 30.7 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 12.5 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 51 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 28.8 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 77 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 54.5 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 29.9 Kg |
| Garanție | 60 luni |