- -146,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Климатици |
|
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior |
| Tip produs | Мултисплит |
| Zona de acoperire recomandată | 52 м² |
| Locul de montare | Perete, Sub |
| BTU | 24000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 43 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -20 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 24 |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Tehnologia Wi-Fi | N/A |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 6.1 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 3.86 |
| Nivel de zgomot | 58 dB |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 58 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 427 mm |
| Latime Dispozitiv extern | 1001 mm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 790 mm |
| Greutate Dispozitiv extern | 68 Kg |
| Garanție | 24 luni |