- -250,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Климатици |
|
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior |
| Tip produs | Мултисплит |
| Zona de acoperire recomandată | 74 м² |
| Locul de montare | Perete, Sub |
| BTU | 36000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 43 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -20, -21 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 24 |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Tehnologia Wi-Fi | N/A |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Eficiență energetică în răcire | A+ |
| Eficienta energetica in incalzire | A |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 5.5 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 3.8 |
| Nivel de zgomot | 57 dB |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 57 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 44 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 110.3 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 108.7 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 90 Kg |
| Garanție | 24 luni |