- -357,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip produs | Standard |
| Zona de acoperire recomandată | 27 м² |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 14000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -10 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 46 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -10 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 46 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Tehnologia Wi-Fi | N/A |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Capacitate nominală de răcire | 4 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 4.2 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A+++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A++ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 8.66 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4.64 |
| Nivel de zgomot | 50 dB |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 50 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 35 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 85.2 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 55.2 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 36 Kg |
| Garanție | 36 luni |