
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Климатици |
|
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior |
| Tip produs | Мултисплит |
| Zona de acoperire recomandată | 70 м² |
| Locul de montare | Perete, Sub |
| BTU | 36000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 50 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -15 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 24 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Tehnologia Wi-Fi | N/A |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Capacitate nominală de răcire | 10.55 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 10.85 kW |
| Consum nominal (răcire) | 3.27 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 2.76 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 6.2 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 3.8 |
| Coeficient de răcire EER | 3.23 |
| Coeficient de încălzire COP | 3.93 |
| Nivel de zgomot | 63 dB |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 63 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 41 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 94.6 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 81 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 69 Kg |
| Garanție | 36 luni |