- -398,00 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda, 1 x Инструкции |
| Tip produs | Мултисплит |
| Zona de acoperire recomandată | 68 м² |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 34000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 46 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -15 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 24 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Tehnologia Wi-Fi | Nu |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Capacitate nominală de răcire | 10 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 11 kW |
| Consum nominal (răcire) | 3.09 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 3.28 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 6.6 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4.4 |
| Coeficient de răcire EER | 3.24 |
| Coeficient de încălzire COP | 3.41 |
| Nivel de zgomot | 48 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 26.2 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 119.7 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 33.9 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 17 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 61 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 37 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 97 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 84.5 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 70 Kg |
| Garanție | 36 luni |