- -810,00 €

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip compresor | Inverter |
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior |
| Tip produs | Мултисплит |
| Capacitate de incalzire | 30000 BTU |
| Zona de acoperire recomandată | 64 м² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 30000 BTU |
| Capacitate de racire | 30000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -10 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 46 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -15 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 18 |
| Numărul de viteze ale ventilatorului | 4 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire |
| Tehnologia Wi-Fi | Nu |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Capacitate nominală de răcire | 9 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 10 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A+++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A++ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 8.58 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4.68 |
| Nivel de zgomot | 52 dB |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 52 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 34 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 95.8 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 73.4 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 68 Kg |
| Garanție | 36 luni |