- -192,00 €

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Putere (BTU): 24 000
- Potrivit pentru camere de până la: 46 m²
- Modul Wi-Fi inclus
- Putere de răcire (Min./Nom./Max): 1.0 / 7.2 / 9.0 kW
- Putere de încălzire (Min./Nom./Max): 1,6 / 7,9 / 8,8 kW
- Putere absorbită de răcire (Min./Nom./Max): 0,37 / 2,05 / 3,7 kW
- Consumul de energie pentru încălzire (Min./Nom./Max): 0,32 / 2,33 / 3,9 kW
- SEER (coeficient de eficiență energetică sezonieră): 6.1
- SCOP (coeficient de performanță sezonieră): 4
- Clasa energetică de răcire/încălzire (zonă moderată): A++/A+
- Temperatura de funcționare pentru răcire: -15 ~ 43 °C
- Temperatura de funcționare pentru încălzire: -15 ~ 24 °C
- Agent frigorific: R-32
- Sursă de alimentare (fază/frecvență/tensiune): 1~/50/220-240
Unitate interioară
- Dimensiuni: 1770 x 507 x 320 H x L x P (mm)
- Greutate: 38 kg
- Nivel de zgomot la răcire: 45 / 41 / 38 / 35 dB
- Nivel de zgomot la încălzire: 45 / 41 / 38 / 35 dB
Unitate exterioară
- Dimensiuni: 700 x 965 x 396 H x L x P (mm)
- Greutate: 53,5 kg
- Conexiuni țevi - fază lichidă/gaz: 6,35 / 15,9 mm (1/4" / 5/8")
- Nivel de zgomot la răcire: 61 / - / - / - dB
- Nivel de zgomot la încălzire: 61 / - / - / - dB
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip compresor | Inverter |
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda |
| Tip produs | Coloană |
| Capacitate de incalzire | 24000 BTU |
| Zona de acoperire recomandată | 46 м² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Sub |
| BTU | 24000 BTU |
| Capacitate de racire | 24000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 43 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -15 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 24 |
| Numărul de viteze ale ventilatorului | 4 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Wi-FI |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Capacitate nominală de răcire | 9 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 8.8 kW |
| Consum nominal (răcire) | 3.7 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 3.9 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 6.1 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 45 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 32 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 50.7 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 177 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 38 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 61 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 39.6 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 96.5 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 70 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 53.5 Kg |
| Garanție | 24 luni |