- -1.166,00 €

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Putere: 16 kW
- Putere de răcire (Min./Nom./Max): - / 14.5 / - kW
- Putere de încălzire (Min./Nom./Max): - / 15,5 / - kW
- Putere absorbită la răcire (Min./Nom./Max): - / 3,82 / - kW
- Consumul de energie pentru încălzire (Min./Nom./Max): - / 3.60 / - kW
- EER (rata de eficiență a refrigerării): 3.3
- COP (coeficient de performanță): 4.3
- Temperatura de funcționare la răcire: 10 ~ 48 °C
- Temperatura de funcționare pentru încălzire: -25 ~ 35 °C
- Agent frigorific: R-32
- Sursă de alimentare (fază/frecvență/tensiune): 1~/50/220-240
Unitate interioară
- Dimensiuni: 1756 x 600 x 600 H x L x P (mm)
- Greutate: 210 kg
- Nivel de zgomot la răcire: - / 31 / - / - dB
- Nivel de zgomot la încălzire: - / 31 / - / - dB
Unitate exterioară
- Dimensiuni: 820 x 940 x 460 H x L x P (mm)
- Greutate: 106 kg
- Conexiuni țevi - fază lichid/gaz: 6,35 / 12,7 mm (1/4" / 1/2")
- Nivel de zgomot la răcire: - / 58 / - / - dB
- Nivel de zgomot la încălzire: - / 61 / - / - dB
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip compresor | Inverter |
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior |
| Tip produs | Coloană |
| Capacitate de incalzire | 16 kW |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Sub |
| Capacitate de racire | 16 kW |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | 10 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 48 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -25 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 35 |
| Numărul de viteze ale ventilatorului | 4 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire |
| Tehnologia Wi-Fi | Nu |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Capacitate nominală de răcire | 14.5 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 15.5 kW |
| Consum nominal (răcire) | 3.82 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 3.60 kW |
| Coeficient de răcire EER | 3.3 |
| Coeficient de încălzire COP | 4.3 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 31 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 60 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 60 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 175.6 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 210 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 61 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 46 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 94 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 82 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 106 Kg |
| Garanție | 24 luni |