- -64,00 €

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Putere (BTU): 9 000
- Potrivit pentru camere de până la: 18 m²
- Modul Wi-Fi inclus
- Putere de răcire (Min./Nom./Max): 1.0 / 2.6 / 3.5 kW
- Putere de încălzire (Min./Nom./Max): 0,8 / 2,9 / 3,7 kW
- Putere absorbită de răcire (Min./Nom./Max): 0,08 / 0,628 / 1,3 kW
- Consumul de energie pentru încălzire (Min./Nom./Max): 0,07 / 0,666 / 1,075 kW
- EER (rata de eficiență a refrigerării): 4.2
- SEER (rata de eficiență energetică sezonieră): 8,8
- COP (coeficient de performanță): 4,4
- SCOP (coeficient de performanță sezonieră): 4,6
- Clasa energetică de răcire/încălzire (zona temperată): A+++ / A++
- Temperatura de funcționare pentru răcire: -15 ~ 50 °C
- Temperatura de funcționare pentru încălzire: -25 ~ 24 °C
- Agent frigorific: R-32
- Sursă de alimentare (fază/frecvență/tensiune): 1~/50/220-240
Unitate interioară
- Dimensiuni: 286 x 723 x 199 H x L x P (mm)
- Greutate: 7,5 kg
- Nivel de zgomot la răcire (înalt/jos/zgomot): 39/34/25/19 dB
- Nivel de zgomot la încălzire (High/Low/Low/Noise): 39 / 34 / 25 / 19 dB
Unitate exterioară
- Compresor: Rotativ
- Dimensiuni: 555 x 765 x 303 H x L x P (mm)
- Greutate: 23,1 kg
- Racorduri țevi - faza lichid/gaz: 6,35 / 9,52 mm (1/4" / 3/8")
- Nivel de zgomot la răcire (înalt/jos/zgomot): 54 / - / - / - dB
- Nivel de zgomot la încălzire (High/Low/Noise): 54 / - / - / - dB
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip compresor | Inverter |
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda |
| Tip produs | Standard |
| Capacitate de incalzire | 9000 BTU |
| Zona de acoperire recomandată | 18 м² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 9000 BTU |
| Capacitate de racire | 9000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 50 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -25 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 24 |
| Numărul de viteze ale ventilatorului | 4 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Wi-FI |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Capacitate nominală de răcire | 3.5 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 3.7 kW |
| Consum nominal (răcire) | 1.3 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 1.075 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A+++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A++ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 8.8 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4.6 |
| Coeficient de răcire EER | 4.2 |
| Coeficient de încălzire COP | 4.4 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 39 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 19.9 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 72.3 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 28.6 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 7.5 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 54 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 30.3 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 76.5 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 55.5 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 23.1 Kg |
| Garanție | 36 luni |