- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip compresor | Inverter |
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda |
| Tip produs | Standard |
| Zona de acoperire recomandată | 25 m² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 12000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 50 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -20 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 24 |
| Numărul de viteze ale ventilatorului | 7 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire, Ventilare, Dezumidificare |
| Tehnologia Wi-Fi | N/A |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Consum nominal (răcire) | 1.1 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 1.1 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 6.101 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4 |
| Coeficient de răcire EER | 2.98 |
| Coeficient de încălzire COP | 3.62 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Eliminarea umezelii (l/h) | 1.2 |
| Flux de aer | 550 m³/h |
| Nivel de zgomot | 19 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 20 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 79 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 25.5 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 7.1 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Dispozitiv extern de flux | 1000–1500 m³/h |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 62 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 24 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 66 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 48.3 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 22 Kg |
| Garanție | 24 luni |