Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tipul filtrului | Ionizator, Plasma |
| Tip compresor | Inverter |
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda |
| Tip produs | Standard |
| Capacitate de incalzire | 18000 BTU |
| Zona de acoperire recomandată | 37 m² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 18000 BTU |
| Capacitate de racire | 18000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -10 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 46 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -25 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 24 |
| Numărul de viteze ale ventilatorului | 4 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Diagnostic propriu, Repornirea automată, Clapete reglabile vertical sau orizontal, 24-часов и седмичен таймери, Интелигентен термален сензор, Автоматично вертикално регулиране на въздушния поток, Йонизатор филтър, Охлаждане при ниски температури, Senzor de mișcare |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire |
| Tehnologia Wi-Fi | Nu |
| Tipul de agent frigorific | R 410 A |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Capacitate nominală de răcire | 5 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 6 kW |
| Consum nominal (răcire) | 1.38 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 1.48 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 7.2 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4.6 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 46 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 23.4 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 92.5 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 30.5 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 13.5 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 54 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 33 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 84 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 88 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 55 Kg |
| Garanție | 36 luni |